תכנון והכנה לפרישה

כולנו בסופו של דבר נגיע לגיל מיוחד בו אנו צריכים לחשוב על ההמשך, להכין את הקרקע לימים חדשים בהם אנו נצא ממעגל התעסוקה ונצטרך לנהל את חיינו באופן שונה וחדש לגמרי.
זהו מצב רגיש ומחייב תכנון והכנה לפרישה ותוכנית מסודרת אשר תאפשר לנו ניהול נכון ויעיל.

עבור כל אחד ואחת מכם ישנה חשיבות רבה בידיעת החוק והזכויות המגיעות לכם לאחר כל כך הרבה שנים של נתינה והשקעה, תכנון והכנה לפרישה הוא אחד ההליכים החשובים ביותר אשר אתם יכולים לבצע במהלך חייכם.
הליך הכנה ותכנון לפרישה חייב להיעשות על ידי אנשי מקצוע מומחים ומתמחים בתחום הפנסיוני על מנת שאתם תוכלו למצות את המקסימום המגיע לכם ולבנות תוכנית יעילה.

מה כולל ההליך של תכנון והכנה לפרישה?

מה כולל ההליך של תכנון והכנה לפרישה?

ההליך החשוב הזה כולל בתוכו כמה שלבים חשובים אשר יקבעו את העתיד שלכם. בשלב ראשון אתם תגיעו לפגישה פרונטלית עם נציג של הסוכנות לביטוחים או של חברת הביטוח אותה בחרתם.

בשלב הבא הסוכן יאסוף את כל המדע הרלוונטי מהמסלקה הפנסיונית כמו טפסים חשובים, תלושי שכר, טפסי 106 , טפסים מהביטוח לאומי ועוד, ותתבצע הצלבה בין כל הנתונים אשר יהיו ברשותו של הסוכן שלכם.

בשלב הבא תעברו לשלב התכנון והכנה של הפרישה באופן מקצועי תוך כידי השבחת החיסכון הפנסיוני שלכם ותיק הבטוחים שלכם. זהו שלב בו אתם מקבלים את כל ההסברים ואת כל המידע הרלוונטי עבור ההליך שלכם.
כמובן שהסוכן גם יבצע הליך בדיקה של פוליסות ביטוח כפולות, במידה וישנם כפילויות, הסוכן יערוך סדר בין כל הפוליסות ומוצרים פנסיונים אחרים.

בשלב הרביעי הסוכן שלכם יתנהל בפועל מול רשויות המס השונות כמו מס הכנסה, ביטוח לאומי ועוד גופים רלוונטיים נוספים. הסוכן יעניק לכם מתן עזרה במילוי טפסים והגשתם במידת הצורך.

מתי מומלץ לגשת לסוכן?

על מנת להתחיל בהליך תכנון והכנה לפרישה מומלץ לעשות זאת כמה שנים קודם לכן על מנת לעשות זאת באופן מסודר ורגוע וללא הפרעות. ובכדי להבטיח לעצמכם תוכנית פנסיונית מכובדת ההמלצה היא להתחיל בבניה של תוכנית מתאימה היא ככל המוקדם שהנכם יכולים וכמה שיותר צעירים בגיל.

מהם היתרונות בהליך תכנון והכנה לפרישה?

מהם היתרונות בהליך תכנון והכנה לפרישה?

ישנם כמה יתרונות מרכזיים בהליך תכנון והכנה לפרישה כמו:

  • ניתן להתאים את הפנסיה שלכם לצרכים שלכם ולרמת החיים הרצויים של הפורש בעתיד, ולבחור בין אופציות שונות לאופן משיכת החסכונות , כמו קרנות פנסיה, ביטוח מנהלים, קרנות השתלמות ועוד.
  • ניתן לנצל באופן אופטימלי את הטבות המס והזכויות השונות אשר מגיעות לכם, כמו למשל פטור ממס, מענקים שונים ועוד.

ישנם עוד יתרונות מאוד חשובים בהליך החשוב הזה, לכן מומלץ לגשת לסוכן מנוסה ומתמחה בתחום הפיננסים ובתחום תכנון ופרישה בפרט על מנת להבטיח לעצמכם שנים טובות!

מוזמנים להתרשם מעוד שירותים שאנו מציעים:

מאמרים אחרונים

ביטוח לחנות פרחים

ביטוח לחנות פרחים

חנות פרחים זהו עסק היפה ביותר ובעל ניחוחות משקרים ונעימים במיוחד. חנות פרחים בדרך כל מכילה בתוכה ציוד רב כמו הפרחים עצמם, אגרטלים, כלי טיפוח

להמשך קריאה »
ביטוח למאמני אגרוף

ביטוח למאמני אגרוף

כל מאמן אגרוף מפעיל אחת לשנה את פוליסת האחריות המקצועית שלו וזאת כדי שתהיה לו הגנה משפטית וכלכלית במקרה שאחד המתאמנים ייפגע ויגיש נגדו תביעה

להמשך קריאה »

ניווט מהיר

תפריט נגישות