ביטוח נסיעות לחו"ל

רבים מתושבי ישראל טסים לחו"ל במהלך השנה עבור מטרות שונות כמו עבודה, פגישות עסקיות, חופשות. על מנת לבטח את עצמכם ואת הרכוש שלכם, אתם חייבים לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל דרך חברת ביטוח מועדפת עליכם או דרך סוכנות לביטוחים על ידי נציג של הסוכנות.

ביטוח נסיעות לחו"ל יעניק לכם ולרכוש שלכם הגנה מפני נזקים שונים כמו פציעה, אובדן רכוש או כל פגיעה אחרת ברכוש ובכם. פוליסת ביטוח למעשה מעניקה לכם ביטוח עבור טיפול רפואי, רכישת תרופות, פציעות שונות כמו פציעות ספורט אתגרי, פציעות בגוף וכד.

מהו ביטוח נסיעות לחול?

מהו ביטוח נסיעות לחו"ל?

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא למעשה כיסוי זמני הניתן על ידי חברת ביטוח המבטחת, המיועד להגן עליכם מהוצאות והפסדים כספיים גדולים אשר שאתם עשויים לחוות במהלך הנסיעה שלכם לחו"ל.
הכיסוי אשר בחרתם בחברה המבטחת, תגן עליכם ועל הרכוש שלכם.

למי מיועד ביטוח נסיעות לחו"ל?

ביטוח נסיעות לחו"ל מיועד עבור כל אדם אשר יוצא מגבולות ארץ ישראל, ושוהה במדינה אחרת. הביטוח מיועד עבר כולם ועבור כל קבוצות הגילאים, אחל מתינוק בן יומו עד לאדם בוגר ומבוגר.
על מנת שתהיו בטוחים במדינה זרה, מומלץ מאוד לרכוש פוליסת ביטוח טרם טיסתכם מעבר לגבולות ישראל ולמשך כל ימות נסיעתכם עד לחזרתכם ארצה.

איך בוחרים ביטוח נסיעות לחו"ל?

כיום ישנה תחרות גבוהה בין חברות הביטוח השונות וכולן מציעות שירותי ביטוח מגוונים ומוכרים מוצרים אשר יבטחו אתכם ואת רכושכם. לכל חברת ביטוח או סוכנות לביטוח יהיו תנאים שונים, מחיר שונה והרחבות שונות.

מומלץ מאוד לערוך סקר שוק בין החברות המציעות מוצרי ביטוח השונים ולהשוות ביניהן ועל פי הנתונים לרכוש פוליסת ביטוח שהכי מתאימה לכם. ישן פוליסות שונות כמו פוליסת ביטוח בסיסי וניתן להוסיף סעיפים  נוספים ולבטח רכוש נוסף במידת הצורך, כמו מחשב נייד, טלפון נייד, מצלמה, ביטוח נוסע נוסף במידה ותרצו להשכיר רכב אשר יגן עליכם מפני תאונות ונזק לרכב השכור ועוד הרחבות נוספות.

למי מיועד ביטוח נסיעות לחול?

מהם היתרונות ברכישת ביטוח נסיעות לחו"ל?

ישנם כמה יתרונות מאוד חשובים ברכישת ביטוח נסיעות כמו:

  • הגנה כללית עליכם ועל רכושכם או הגנה מורחבת במידה ורכשתם פוליסה מורחבת. הביטוח יעניק לכם שכבת הגנה נוספת מהפסדים שאתם עלולים לחוות במקרה של ביטול או לשינו של נסיעתכם מסיבה מוכחת, כמו מחלה, פציעה קשה, או אירוע טבע.
  • פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל מעניקה לכם כיסוי רפואי, ואתם יכולים לקבל השתתפות בהוצאות הרפואיות הדחופות שאתם תשלמו עבורם במדינה הזרה, וגם במקרים בהם ביטוח בריאותי שלכם אינו מכסה את ההסדר עם המדינה שאתם מבקרים בה.
  • עם פוליסת ביטוח אתם יכולים לטוס בראש שקט ולהיות רגועים ומוגנים מפני כל תרחיש אשר עלול לקרות במפתיע ולחסוך לעצמכן בירוקרטיה מיותרת, ולחזור ארצה בבטחה ובשלום!

מוזמנים להתרשם מעוד שירותים שאנו מציעים:

מאמרים אחרונים

ניווט מהיר

תפריט נגישות