ביטוחים אלמנטריים

רובכם מכירים או שמעתם על ביטוחים שונים במהלך חייכם וחלק גדול מאזרחי ישראל רכשו מוצרים פיננסיים שונים או עתידיים לרכוש, כמו ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח לרכוש ונכסים ועוד ביטוחים שונים בהתאם לצרכים או סיטואציה בה נמצאים.

ביטוחים אלמנטריים הם למעשה ענף ביטוחים כלליים המעניקים כיסוי נזקים לרכוש. ביטוחים אלמנטריים הם למעשה ביטוחים כליים הכוללים בתוכם ענפי ביטוחים המבטחים מפני סיכון לרכוש או לסיכון מפגיעה בנפש כתוצאה משימוש ברכוש כמו ביטוח רכב, ביטוח נכסים, ביטוח אשראי, ביטוח לבתי עסק, ביטוח חקלאי, ביטוח נסיעות,  ביטוח אובדן רכוש ועוד מגוון ביטוחים.

ביטוחים אלמנטריים

סוגי ביטוחים אלמנטריים

ישנם כמה ביטוחים אלמנטריים כמו למשל ביטוח דירה. כל מי שישנה בבעלותו דירה רוצה להבטיח לעצמו שהיא תהייה בטוחה ומוגנת מפני כל דבר כמו שריפה, רעידת אדמה, פריצה, נזקי רטיבות ועוד.
כאשר רוכשים פוליסת ביטוח דירה, למעשה מבטיחים הגנה מפני נזקים אשר עלולים לקרות.

ביטוח משכנתא שהוא מורכב משני ביטוחים של ביטוח חיים אשר מטרתו לכסות את גובה ההלוואה במידה וחלילה אחד ממשלמי המשכנתא ילך לעולמו בטרם עט.
והביטוח השני הוא ביטוח מבנה אשר מטרתו להבטיח את הנכס  מפני נזקים  אשר יובילו לירידת ערך או הפסד.

ביטוח נסיעות לחו"ל גם הוא כולל בתוכו שני ביטוחים, ביטוח בריאות וביטוח מטען. ביטוח נסיעות מכסה בדרך כלל הוצאות רפואיות, רכישה של תרופות, הטסת חירום ועוד.
ישנן גם הרחבות לביטוח נסיעות לחו"ל אשר ניתן להוסיף, במידת הצורך ולפי הבחירה האישית של הנוסע. וביטוח מטען הוא למעשה מבטח את הכבודה של המבוטח, ועם הרחבות ניתן לבטח את הטלפון הנייד, מחשב, ציוד נלווה ועוד.

ביטוח רכב הוא למעשה ביטוח אשר מבטח את הרכב שלכם מפני נזקים שונים וכולל בתוכו שני ביטוחים שהם, ביטוח חובה וביטוח לנזקי רכוש המוכר בשמו ביטוח צד ג' או ביטוח מקיף.

עבור מי מתאימים ביטוחים אלמנטריים?

ביטוחים אלמנטריים מתאימים עבור כל מי שמעוניין לבטח את רכושו מפני נזקים בלתי צפויים ולהיכנס להוצאה כספית מיותרת בעקבות הפגיעה הפתאומית.
הביטוח מתאים עבור אנשים אשר רכשו דירה או בית, פתחו עסק, רכשו רכב, טסים לחו"ל ועוד.

עבור מי מתאימים ביטוחים אלמנטריים?

למה כדאי לרכוש ביטוח אלמנטרי?

בימינו קורים המון מקרים בלתי צפויים כמו רעידות אדמה, מלחמות, שריפות ועוד מקרים מצערים רבים אשר עלולים לפגוע ברכוש שלכם באופן פתאומי, לכן מומלץ מאוד לרכוש ביטוח  בהתאם לצורך האישי שלכם.

איך לבחור ביטוח?

כל הביטוחים מורכבים מאלמנטים שונים אשר מותאמים לתת תחומים המחולקים לקטגוריות שונות ומגוונות. על מנת להתאים את הביטוח המתאים עבורכם, מומלץ לגשת לקבלת ייעוץ והכוונה על ידי אנשי מקצוע אשר מתמחים בתחום הביטוחים, ויידעו להתאים עבורכם את המוצר הכי מתאים לצרכים האישיים שלכם ולצרכים של הרכושכם.

מאמרים אחרונים

ניווט מהיר

תפריט נגישות